cz gb de sk pl

Dodávky, instalace a opravy silničních a zábradelních svodidel, pro haly: N2, H1, H2, H3, H4b, pro prejazdy SDP a mobilné T3 W2

Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba
Vesiba

REFERENCIE

Niektoré významné akcie realizované v roku 2018:

  • BERGER BOHEMIA a.s.: "D5 Sulkov 2018, Oprava AB vozovky v km 84,79 - 88,37 - dodávka a montáž oboustranných lehce rozebíratelncých svodidel Barrierguard 800 pro přejezdy SDP v úrovni zadržení H2 včetně silničních jednostranných svodidel"
  • EUROVIA CS, a.s.: "D6 Oprava AB vozovek MÚK Řepy - silniční svodidla typu voestalpine"
  • STRABAG a.s.: "D11 oprava CB vozovky v km 62,0 - 63,5 - silniční svodidla NH"
  • M-SILNICE a.s.: "I/14 Kunratice - Jabonec nad Nisou - silniční a zábradelní svodidla typu voestalpine"
  • LAND CO. Zlín.: "I/42 Brno VMO, Dobrovského B - dodatečná protihluková opatření - silniční svodidla voestalpine a tlumič nárazu"

Medzi našich zákazníkov patria významné spoločnosti z odboru cestného staviteľstva:

Ředitelství cest a dálnic ŘSD ČR, Správy a údržby cest (SÚS), Technické služby měst a obcí (TS) Skanska a.s., STRABAG a.s., EUROVIA CS a.s. , COLAS CZ a.s., OHL ŽS, a.s., Metrostav a.s., AZ Sanace a.s., SWIETELSKY stavební s.r.o., M-SILNICE a.s., GEOSAN GROUP a.s., BÖGL & KRÝSL k.s., HOCHTIEF CZ a.s., Porr a.s., SILNICE GROUP a.s., VHS spol. s r.o., ROVINA a.s., BERGER BOHEMIA a.s., KARETA s.r.o., FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby, a.s., IMOS Brno, a.s.

Naša spoločnosť je členom Sdružení pro výstavbu silnic Praha.

Dovoľujeme si vás takto požiadať, aby ste našu spoločnosť zahŕňali do vami vypisovaných výberových konaní. Na realizácii niektorých akcií spolupracujeme s našimi zákazníkmi na Slovensku, v Rakúsku, Poľsku a v Taliansku.

logo   logologologo