cz gb de sk pl

Dodání / Montáž / Opravy / Silniční / Zábradelní / Dočasná / Přejezdy SDP v H2 / Dočasné T3 W2 / Frézování silnic

Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba Vesiba
Vesiba

Barrierguard - Záruka

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY - na lehce rozebíratelné svodidlové systémy typu BARRIERGUARD 800,  BARRIERGUARD 800 Opening Gate pro přejezdy středního dělícího pásu (SDP) ve stupni zadržení H2 poskytujeme záruku v délce trvání 60 měsíců.

Schváleno podle TPV 246/2022 ze dne 1. 7. 2022 v úrovni zadržení H2.

Schválená mobilní lehce rozebíratelná a otevírací svodidla v ČR pro přejezdy SDP ve stupni zadržení H2 nově schválená podle platných TP 114 a 203!

Jedná se o nový, moderní, nejlevnější tzv. nacvakávací systém se zástrčným a zasouvacím koncem nahraszující místo starého montážně složitého šroubovacího systému, který se používá již v několika státech EU, USA, UK, AUSTRÁLII a na NOVÉM ZÉLANDĚ.

Výhodou oproti obdobným systémům nyní používaným je jejich jednoduchost, rychlost montáže a demontáže v případě prováděných oprav silnic a dálnic, mostů pro převedení dopravy vozidel, kdy není potřeba speciální technika pro jejich montáž jako u obdobných systémů, které se v současnosti používají v České republice a využívají pouze šroubové spoje.
Naše společnost má výhradní zastoupení svodidlových systémů BG 800, BG 800 Opening Gate a BG 600 v České republice a provádí montáž vlastními pracovníky a vlastním technickým vybavením.
SPIE